Potvrzeno: Kuzmin vs Price již příští týden v sobotu!

A je to oficiální! Zápas těžkých David Price vs Sergey Kuzmin se bude konat již příští týden na galavečeru ve Wembley, který vyvrcholí duelem Anthony Joshua vs Alexander Povetkin o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO!

22.9.2018 Wembley Stadium, Velká Británie
Těžká váha
Sergey Kuzmin vs David Price
Neporažená ruská dvojka Sergey KUZMIN (12-0-0, 9 KO) a britská devítka David PRICE (22-5-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Amatérský Evropský šampión z roku 2010 Sergey Kuzmin má před sebou další zlomový duel. Neporaženého Rusa čeká 203 cm vysoký obr z britských ostrovů David Price.

Kuzmin má na svém kontě skalp bývalé české jedničky Václava Pejsara, kterého dokázal porazit ve dvou kolech technickým knockoutem. Letos dokázal knockoutovat nebezpečného veterána Amira Mansoura  a naposledy 21. dubna sestřelit v pátém kole dalšího Američana Jeremiaha Karpencyho.

David Price má za sebou tvrdé březnové KO, které mu uštědřila ruský hvězda Alexander Povetkin v pátém kole. Nyní se britský ranař vrací do neméně těžkého duelu, ve kterém rozhodně nebude favoritem.

Pokud vyhraje Kuzmin, potvrdí roli favorita a otevře si definitivně cestu k zajímavým titulovým zápasům. Price je v situaci, kdy vyhrát prostě musí, neboť další prohra by byl nejspíše cestou ke konci jeho profesionální kariéry.

Anthony Joshua vs Alexander Povetkin

Hlavním zápasem galavečera bude samozřejmě titulový souboj Anthony Joshua vs Alexander Povetkin, jenž se utkají o pásy WBA super, WBO, IBF a IBO!