Potvrzeno: Joshua vs Pulev 12. prosince!

Konečně máme potvrzený oficiální datum očekávaného duelu těžké váhy. Anthony Joshua a Kubrat Pulev se poperou o čtyři světové tituly v sobotu 12. prosince v Londýně!

12.12.2020 –  O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Britská dvojka a světová trojka „AJ“ Anthony JOSHUA (23-1-0, 21 KO) a bulharská jednička a světová jedenáctka „The Cobra“ Kubrat PULEV (28-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Dlouho se spekulovalo kdy se tento zápas uskuteční. mluvilo se nejdříve o listopadu, poté o prosinci a v posledních týdnech to vypadalo, že se zápas bude konat 5. prosince.

Nyní promotér celého galavečeru a manažer britského boxera Eddie Hearn potvrdil, že zápas se bude konat definitivně 12. prosince. Dále potvrdil, že na galavečeru uvidíme zápas Krzysztof Glowacki vs Lawrence Okolie.

Joshua stál naposledy v ringu loni v prosinci, kdy dokázal  v odvetě vybodovat 119:109 a 2x 118:110 Andyho Ruize a vzít si zpět ztracené tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. Od té doby z důvodu koronavirové krize v ringu nestál.

Na druhé straně Kubrat Pulev nebyl v ringu od loňského listopadu, kdy ve Spojených státech jasně vybodoval 99:91 a 2x 98:92 domácího Rydella Bookera a připsal si osmou výhru v řadě od porážky s Wladimirem Klitschkem.