Potvrzeno! Joshua vs Fury v Saudské Arábii!

Šampióni Anthony Joshua a Tyson Fury se utkají v létě v Saudské Arábii. V následujících dnech bude ohlášený oficiální datum. Potvrzeny jsou tři sobotní termíny 24.7., 31.7. a 7.8.!

24.7. / 31.7. / 7.8.2021 – Džidda, Saudská Arábie
Těžká váha
Anthony Joshua vs Tyson Fury

Britská a světová dvojka “AJ” Anthony JOSHUA (24-1-0, 22 KO) a neporažená britská a světová jedničky “The Gypsy King” Tyson FURY (30-0-1, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pásy WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO!

Každým dnem se očekávalo na potvrzení zápasu, místo konání a především datum a máme téměř vše. Šéf stáje Top Rank Bob Arum, který je jeden z promotérů Tysona Furyho potvrdil, že se zápas bude konat v Saudské Arábii ve městě Džidda.

Džidda je po Rijádu druhé největší město v Saudské Arábii a leží na pobřeží Rudého moře. Je to zároveň nejbohatší město Blízkého východu i celé západní Asie. Očekávaný boxerský duel se bude konat v nově postavené sportovní hale a rozhodující slovo o finálním termínu budou mít saudští investoři.

Přímý přenos bude vysílat ve Spojených státech televizní stanice ESPN a v Evropě to bude Sky Sports, BT Sport a samozřejmě streamovací portál DAZN, se kterým má dlouhodobou smlouvu Eddie Hearn a jeho Matchroom boxing.

Připomeňme, že jednatřicetiletý Anthony Joshua vlastní pásy WBA super, WBO, IBF a IBO a o rok starší Tyson Fury pás WBC. Vítěz tohoto duelu se stane nesporným králem těžké váhy.