Potvrzeno: Fury vs Pianeta!

Tyson Fury vs Francesco PianetaTyson Fury dnes odhalil svého dalšího soupeře! Bude jím rodák z Itálie a bývalý rival Wladimira Klitschka, Francesco Pianeta! Zápas se bude konat 18. srpna!

18.8.2018 – Windsor Park, Belfast, Severní Irsko
Těžká váha
Tyson Fury vs Francesco Pianeta
Bývalý světový šampión, neporažená britská trojka a světová pětka Tyson FURY (26-0-0, 19 KO) a německá třináctka Francesco PIANETA (35-4-1, 21 KO) se utkají v zápase vypsaném na 10 kol!

Tyson Fury má před sebou druhý zápas po návratu do ringu. Nejdříve 9. června zničil ve čtyřech kolech Makedonce Seferi Seferiho a nyní si udělal zálusk na bývalého neúspěšného vyzyvatele o světové tituly, Francesca Pianetu.

Fanoušci a odborná veřejnost čekala trošku těžšího soupeře, to ostatně sliboval i sám Tyson Fury. Nakonec si však vybral Francesca Piantetu, jemuž aktuálně patří až 138. pozice světového ratingu.

Ruslan Chagaev vs Francesco Pianeta

Pianeta stál naposledy v ringu 16. června, kdy na domácí půdě v Německu podlehl chorvatské neporažené dvojce Petaru Milasovi, jež ho vybodoval 99:91, 97:93 a 96:94.

Ruslan Chagaev vs Francesco Pianeta

V tomto zápasu tak bude jednoznačně favoritem bývalý král těžké váhy Tyson Fury a dá se předpokládat, že zápas nedojde až do desátého kola.