Potvrzeno: Ducár vs Pejsar 2 opět v Lucerně!

Vasil Ducár a Václav Pejsar se 29. prosince v pražské Lucerně opět poperou o český titul! Potvrdí Ducár loňské vítězství nebo si Pejsar vezme titul zpět? Živě na Oktagon TV!

29.12.2021 – Lucerna, Praha, ČR
Křížová váha
Vasil Ducár vs Václav Pejsar 2
Vstupenky zde: Ticketportal.cz

První titulový souboj české jedničky Vasila Ducára (9-4-1, 8 KO) a české dvojky Václava Pejsara (16-11-0, 14 KO) se konal loni v prosinci také na galavečeru v Lucerně a zápas skončil jednoznačným vítězstvím Ducára.

Očekávala se velmi vyrovnaná a tvrdá bitva, jenže bývalému šampiónovi z Plzně Václavovi Pejsarovi zápas nevyšel podle představ, když jej Ducár poslal na začátku třetího kola tvrdě k zemi a ten už nebyl schopen pokračovat a hlavní sudí Pavel Hynek správně zápas ukončil.

Nyní čeká oba boxery odveta na stejném místě a dá se očekávat jiná bitva. Pejsar motivovaný odplatou, tak na Ducára je mnohem větší tlak, protože musí obhájit a to je vždy těžší. Novinkou bude také živý přenos v rámci platformy Oktagon TV.

Mezi tím čeká Ducára ještě velmi zajímavá kanadská výzva jménem Ryan Rozicki. S ním se utká 11. září na galavečeru v kanadském Sydney o Mezinárodní stříbrný titul organizace WBC. Rozicki vs Ducar