Polský válečník Kowancki vyzývá šampiony a nebrání se bitvě s Millerem!

Polský „Baby Face“ Adam Kowancki (19-0-0, 15 KO) se ostře pustil do šampiona WBC Deontaye Wildera (40-0-1, 39 KO), se kterým by se rád střetl. Také se nebrání boji proti svému velkému kamarádovi Jarrellu Millerovi (23-0-1, 21 KO), jenž jej připravoval na bitvu s Geraldem Washingtonem.

Již před duelem s Washingtonem hlásal, že se v ringu nebude chtít příliš zdržet a že chce Američana narozeného v San José ukončit dříve, než to zvládl aktuální šampion WBC Deontay Wilder. To se Adamovi Kownackému povedlo na jedničku. Borce s přezdívkou „El Gallo Negro“ přejel ve dvou kolech a příliš se u toho nezapotil. Nyní vyhlíží větší bitvy a ideálně ty titulové. „ Hodně borců získalo šanci bojovat o titul s Wilderem. Szpilka, Stiverne, Duhaupas. Já jsem daleko lepší než oni. Szpilku jsem ukončil dříve než Wilder, stejně tak jsem to udělal i s Washingtonem. Proč bych si tedy nezasloužil titulovou šanci?“ – Vyhlásil skrze média rodák z polské Lomzy.

On sám se nebrání ani střetu se svým velkým kamarádem Jarrellem Millerem, který jej připravoval na bitvu právě s Washingtonem. „ Pokud porazí Joshuu a já Wildera, tak si to můžeme rozdat v Barclays Center v souboji století.“ – Usmíval se polský sympaťák. „Bude mít tři tituly a já jeden. Vítěz duelu by bral vše. To by byl vskutku šílený příběh. Myslím si, že by měl proti AJ velkou šanci. Je obrovský, dynamický a na svoji váhu se skvěle pohybuje. Rozdává hromadu úderů a má neuvěřitelně odolnou bradu. Opravdu má podle mě velkou šanci uspět.“ – Dokončil svoje povídání vždy dobře naložený Polák.