Polský princ našel motivaci a chuť opět bojovat. Andrzej Fonfara se vrací z důchodu zpět do ringu!

Bývalý držitel pásu IBO a bývalý dvojnásobný neúspěšný vyzývatel o titul WBC polotěžké váhy Andrzej „Polský Princ“ Fonfara (30-5-0, 18 KO) se vrací z důchodu zpět do ringu.

Dvaatřicetiletý polský válečník Andrzej Fonfara v minulém roce ohlásil odchod do důchodu. Důvodem však nebyla zranění a ani žádné jiné problémy, ale ztráta motivace. Rodák z Radomu totiž v roce 2014 prohrál velkou titulovou bitvu s tehdejším králem polotěžké váhy a šampionem WBC Adonisem Stevensonem a následně jej v roce 2016 tvrdě ukončil Joe Smith, přesto se Fonfara v roce 2017 dostal ještě jednou k titulové bitvě se Stevensonem, jenž jej hladce sfoukl ve dvou kolech. Sny o světovém titulu se rozplynuly a s nimi se vytratila i motivace.

Jenže jak už to tak bývá, tak válečníci v důchodu příliš dlouho nevydrží. Rok se s rokem potkal a „Polský Princ“ už hlásí nalezenou motivaci a návrat do světa šestnácti provazů. „Existují nabídky a soupeři, kteří se zkrátka nedají odmítnout. Přijal jsem takovou výzvu, do které vložím maximum a celé své srdce. Brzy budu své fanoušky informovat o podrobnostech tohoto duelu.“ – Rozpovídal se Fonfara. Ten rozhodně s ohledem na věk nepatří do starého železa a pokud se dokáže dostat do kvalitní formy, pak jistě může předvést hodně zajímavé souboje v polotěžké váze.