Polsat Boxing Night: Řezníček vs Jezewski!

V Polsku se bude konat další galavečer ze série Polsat Boxing Night a hlavní zápas večera bude duel Michal Cieslak vs Yury Kashinsky. V ringu však uvidíme i českého bijce Vláďu Řezníčka, který má před sebou velkou výzvu!

14.5.2021 – Varšava, Polsko
Křížová váha
Vladimír Řezníček vs Nikodem Jezewski

Česká trojka Vladimír ŘEZNÍČEK (10-3-2, 4 KO) a polská pětka Nikodem JEZEWSKI (19-1-1, 9 KO) se utkají v netitulové osmikolové bitvě!

Dvaatřicetiletý český bijec v minulém roce odboxoval dva duely. Nejdříve se v únoru utkal v Kanadě s domácím neporaženým boxerem Ryanem Rozickim o Mezinárodní stříbrný titul WBC, ale zápas skončil už ve třetím kole drtivým vítězstvím kanadského boxera.

Následně se na konci roku postavil k odvetě s Jiřím Svačinou na galavečeru v pražské Lucerně. Česká bitva nakonec stejně jako první zápas skončila na body 58:56 a 3x 60:54. Nyní čeká Řezníčka další venkovní zápas a bude mít proti sobě velmi silného soupeře.

Tím bude devětadvacetiletý polský válečník Nikodem Jezewski. Ten v loňském roce stihnul taky dva zápasy. Nejdříve v říjnu jasně vybodoval českého fightera Marka Procházku a následně v prosinci nahradil zraněného Glowackiho v zápase o Mezinárodní titul WBO s Lawrence Okoliem.

Britský tvrďák Lawrence Okolie nedal Polákovi sebemenší šanci a ve dvou kolech jej vyprovodil z ringu. Jezewski je aktuálně na 58. pozici světového ratingu a bude si chtít po první porážce kariéry spravit chuť. Dokáže Řezníček v Polsku překvapit?

O hlavní duel večera se postarají křížové váhy Polák Michal Cieslak (20-1-0, 14 KO) a Rus Yury Kashinsky (20-1-0, 18 KO).