Polsat Boxing Night: Návrat Tomasze Adamka!

Tomasz AdamekPomalu se blíží již sedmý ročník populárního polského galavečeru Polsat Boxing Night. V ringu uvidíme Tomasze Adamka, Krzysztofa Glowackiho, Mateusze Masternaka nebo Ewu Brodnickou!

24.6.2017 – Ergo Aréna, Gdaňsk, Polsko
Polsat Boxing Night 7
Start v 18:30
Vstupenky koupíte ZDE

Tomasz Adamek vs Przemyslaw SaletaTOMASZ ADAMEK
V ringu uvidíme po více jak roce legendu polského boxu, bývalého šampióna polotěžké a křížové váhy, bývalého mezinárodního šampióna váhy těžké, 41 letého Tomasze Adamka (50-5-0, 30 KO).
Ten stál naposledy v ringu loni v dubnu, když na domácí půdě prohrál před limitem s Ericem Molinou, nad kterým měl celý zápas bodový náskok, avšak jedna chybička v desátém kole znamenal první KO v jeho dlouholeté profesionální kariéře. Soupeř bude odhalen v následujících týdnech.

Krzysztof Glowacki vs Oleksandr UsykKRZYSZTOF GLOWACKI
Dále se do ringu vrací po loňské první porážce bývalý mistr světa křížové váhy Krzysztof Glowacki (26-1-0, 16 KO). Polský sympaťák loni 17. záři obhajoval pás WBO, který senzačně získal na Marco Huckem o rok dříve.
V cestě mu stál olympijský vítěz z Londýna Oleksandr Usyk. Ačkoliv polský boxer bojoval jako lev, tak na velezkušeného Usyka to nestačilo a prohrál s ním jednoznačně na body 119:109 a 2x 117:111.
Soupeř bude odhalen v následujících týdnech.

Ewa Brodnicka vs Anita TortiEWA BRODNICKA
Dalším bijcem na Polsat Boxing Night bude další domácí hvězda, neporažená Ewa Brodnicka (12-0-0, 2 KO). Tu čeká v květnu eliminační souboj WBO a v případě výhry se pravděpodobně na tomto galavečeru utká o pás WBO s Argentinkou Yohanou Belen Alfonzo nebo bude ještě obhajovat Evropský pás EBU.

Mateusz Masternak vs Eric FieldsMateusz Masternak vs Ismayl Sillah
Desetikolová bitva čeká také čtyřku polského ratingu křížové váhy Mateusze Masternaka (38-4-0, 26 KO). Ten se utká s ukrajinskou čtyřkou Ismaylem Sillahem (25-3-0, 19 KO). Oba borci si v posledních dvou zápasech připsali na své konto výhry a ukazují, že jsou ve formě. Tento zápas bude hodně zajímavý a vyrovnaný!