Podle Wildera není Breazeale soupeřem pro PPV!

Šampion organizace WBC Deontay Wilder (40-0-1, šokuje každým svým prohlášením. Včera okomentoval svoje jednání s DAZN, nyní by nejraději boxoval na veřejně dostupné stanici Fox, než na placené formě PPV.

Šampion WBC v těžké váze, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder překvapuje každým dnem. Jeho příštím soupeřem by se měl stát povinný vyzývatel Dominic „Trouble“ Breazeale, se kterým by se měl utkat 18.5.2019 v New Yorku. Wilder by však raději boxoval na běžném kanále Fox, jenž je dostupný pro všechny fanoušky, kteří by nemuseli za tento souboj platit PPV navíc. Podle šampionových slov není Breazeale vhodným soupeřem pro placený souboj a fanoušci by si jej určitě nezaplatili.

„Podle mě by Pay-per-view mělo fungovat jen pro výjimečné souboje. Takové, které fanoušci chtějí vidět a jsou za ně ochotni zaplatit. Měli by to být magické okamžiky a velké souboje. Breazeale tomuto požadavku absolutně nevyhovuje. Nikdo ho nezná. Sice se snaží působit jako velký soupeř, ale není tomu tak. Chybí mu styl. Raději bych s ním boxoval na stanici Fox, aby mě mohla vidět široká veřejnost. Jsem rád, že se moji manažeři o tomto snaží jednat.“ – Vyhlásil šampion, který je ochotný přijít o svoji část peněz z PPV.