Podle Wildera má Miller slušnou šanci Joshuu porazit!

Duel mezi králem těžké váhy Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO) a americkým výřečným chasníkem Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) je asi nejvíce očekávaný střet těžké váhy a podle šampiona WBC není jeho krajan bez šancí.

Podle sázkových kanceláří je americké „Velké Dítě“ jasný outsiderem a to tak, že kurz na něj se zastavil na čísle sedm. Což je i pochopitelné, když šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO nezaváhal ani v jednom zápase a jediný, kdo s ním vydržel všechna vypsaný kola byl novozélandský válečník Parker. Klitschko, Povetkin, Takam, Breazeale i Whyte se poroučeli před limitem. Slova podpory svému krajanovi vyjádřil šampion WBC, Deontay Wilder, který si myslí, že Miller má celkem slušnou šanci uspět.

„Myslím si, že Miller má dobrou šanci uspět a opravdu si nemyslím, že by měl Joshua dokonalý styl boje. V některých jeho zápasem ho dost zachránili rozhodčí. Třeba v duelu s Parkerem byl výkon rozhodčího opravdu hodně špatný. V boji s Takamem také. Takže si myslím, že Miller má šanci vyhrát, hlavně v pozdějších kolech, kde Joshua bude unavený. Pokud se Joshua unaví, tak ho Jarrell ukončí. Miller může vyhrát jak na body, tak knockoutem, ale i Joshua ho může rychle uspat. Záleží kdo z nich vnutí styl tomu druhému.“ – Myslí si rodák z Alabamy.