Podle Wildera je zápas s Furym na sto procent dohodnutý!

I další velká bitva těžké váhy začíná nabírat směr k oficiálnímu potvrzení. Dnes tuto informaci poslal do světa sám šampion WBC, Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO). Ten by se měl střetnout v odvetě s Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO).

Ve středu jsme vás informovali o tom, že se ladí již poslední detaily pro odvetnou bitvu mezi americkým „Bronzovým Bombarďákem“ a britským „Gypsy Kingem“. Dnes už by mělo být vše na sto procent domluveno a bude se čekat jen a pouze na oficiální ohlášení. Termín zatím není zcela přesný, ale mělo by se jednat o přelom dubna a května. Ve hře jsou pak dvě newyorské haly, Barclays Centre a Madison Square Garden.

„ Zápas je už na sto procent domluvený. Otázkou není, jestli se zápas uskuteční, ale kdy se uskuteční. Hledáme právě termín na přelomu dubna a května. Hodně lidí zatracovalo Furyho za to, co předvedl mimo ring, ale on se vrátil a během šesti měsíců se dal do formy. Předvedl skvělý výkon. Výsledek byl kontroverzní a hodně lidi se mě ptá, kdy bude rematch. Nemůžu se smířit s tím, že jsem s někým remizoval. Má vždy být jen jeden vítěz. Tým okolo Furyho ten zápas nechtěl. Jsou ze mě vystrašení, ale Tyson je muž slova a jeho slovo platí. Každý by měl boxovat s každým. Chtěli jsme se posunout vpřed, ale Eddie Hearn zpomaloval naše jednání, jak jen to šlo. Myslí si, že je středem vesmíru a celé naší divize.“ – Vyhlásil rodák z Alabamy.