Podle Holyfilda je nejlepší na světě Wilder, ne Joshua!

Bývalý šampion křížové i těžké váhy, Evander „The Real Deal“ Holyfield (44-10-2, 29 KO), si myslí, že je světovou jedničkou aktuální šampion WBC Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), nikoliv Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO).

„Všichni tři jsou fenomenální. Wilder, Joshua i Fury, ale pro mě stále jedničkou a nejlepším mužem divize Deontay Wilder. Bez ohledu na výsledek s Tysonem Furym. Víte, když pošlete někoho na zem takto tvrdě, tak rozhodčí většinou duel odmává, ani by dal vašemu protivníkovi možnost vstát. Podle mého názoru je tedy nejlepší Wilder, i když Joshua má asi největší dovednosti. Dokud však nebude bojovat s někým tak silným, jako je právě Wilder, tak nebudeme vědět, jak moc dobrý je. Deontay je schopen ukončit kohokoliv na světě, protože má neskutečný knockoutový úder a je rychlejší než si většina lidí myslí. Zlepšuje se boj od boje.“ – Myslí si Holyfield.

Holyfiled je tak stejně rodákem z Alabamy, jako „Bronzový Bombardér“, který se chystá zpět do ringu 18.5.2019. Námluvy na odvetu s Tysonem Furym zřejmě padnou k ledu, i když organizace WBC bude čekat na vyjádření obou táborů až do 26.2.2019. „WBC je aktuálně v kontaktu s oběma tábory. Budeme čekat až do 26. února, do té doby nebudeme prozrazovat žádné informace.“ – Prohlásil ředitel federace Mauricio Sulaiman. Pro šampiona jsou pak v záloze dvě jména. Polský „Baby Face“ Adam Kownacki a americký „Trouble“ Dominic Breazeale.