Podle Gvozdyka si Ngumbu dojel jen pro výplatu!

Oleksandr „The Nail“ Gvozdyk (17-0-0, 14 KO) v sobotu poprvé obhájil svůj titul WBC v polotěžké váze, ale ani tentokrát nemohl příliš slavit. Jeho soupeř se totiž v pátém kole zranil a souboj ukončil.

Jako by byl jednatřicetiletý rodák z Charkova prokletý. V minulém roce poslal Adonise Stevensona do nemocnice s krvácením do mozku. Nyní se při souboji s ním zranil další soupeř, Doudou Ngumbu. Sedmatřicetiletý konžský válečník s francouzským pasem z toho ovšem vyvázl o mnoho lépe než kanadský „Superman“. V pátém kole totiž špatně došlápl a zřejmě si utrhl achilovku, což se Gvozdykovi příliš nezdá a svého soupeře osočil z podvodu.

„Já jsem spokojený. Vyhral jsem, obhájil jsem titul, ale lidé, kteří jsem přišli spokojeni nejsou a to je důležité. Chci, aby moji fanoušci byly šťastní. Snažil jsem se, ale tohle bohužel není moje vina. Myslím si, že ten člověk si přišel jen pro výplatu. Nevím, nechci ho urazit. Možná se opravdu zranil. Bohužel je to již po druhé, kdy po svém duelu nemohu slavit.“ – Nebral si servítky hodně rozčarovaný Gvozdyk.