Podepíše Dychko s Matchroom Boxing?

Bronzový olympijský medailista Ivan Dychko pravděpodobně podepíše kontrakt s Eddie Hearnem a bude novou a velmi významnou posilou již tak nabité těžké váhy v Matchroom Boxing!

„Ivan neboxoval už rok, protože jsme měli neshody s naším promotérským partnerem a proto jsme se domluvili na ukončení spolupráce. Bylo velmi mnoho situací, kdy jsem nemohli najít společnou řeč nebo jsme řešili finanční situaci. Myslím si, že Matchroom Boxing je ten správný směr a že Eddie Hearn udělá pro Ivana to nejlepší. Chceme bojovat o tituly a to nám muže Eddie zajistit. Myslím, že k podpisu dojde již brzy“. řekl Kazachův manažer Ziya Aliyev

Ivan Dychko

Dychko byl celkem na třech amatérských mistrovství světa, ze kterých si přivezl dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Na olympijských hrách v Londýně 2012 získal bronzovou medaili, když těsně na body podlehl pozdějšímu šampiónovi Anthonymu Joshuovi.

O čtyři roky později na olympijských hrách v Riu získal opět bronzovou medaili, když v semifinále nestačil na britského boxera Joe Joyce, se kterým prohrál jasně na body.

Ivan Dychko

Poté naskočil mezi profíky a kazašský 206cm vysoký boxer nemá s žádným soupeřem slitování. Všech svých devět zápasů ukončil před limitem a aktuálně mu patří 55. pozice světového ratingu. Z důvodu promotérských neshod již rok nestál v ringu a nyní by to chtěl společně s Matchroom Boxing změnit!

Ivan Dychko