Po Anthonym Joshuovi skončil v karanténě i šampion osmi váhových kategorií Manny Pacquiao!

Šampion osmi váhových kategorií a aktuální držitel pásu WBA (Super) welterové váhy Manny „Pac Man“ Pacquiao (62-7-2, 39 KO) se stal druhým mistrem světa, který skončil v karanténě. Tím prvním byl král těžké váhy Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO).

V minulém týdnu obletěla svět zpráva, že aktuální král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO Anthony Joshua se nachází v domácí karanténě. Britská hvězda se totiž stala součástí bohoslužby u příležitosti „Commonwealth Day“, kde se osobně setkala s s královnou Alžbětou II. a jejím synem, princem Charlesem. Jenže právě britský princ je aktuálně v domácí karanténě, jelikož se u něj prokázala nákaza koronavirem SARS-CoV-2. „„Anthony je podle nařízení vlády doma v karanténě. Je v pořádku, cítí se skvěle a nic mu není.“ – Sdělil britským médiím jeho zástupce.

Do podobné situace se dostal i šampion osmi váhových kategorií a aktuální držitel pásu WBA (Super) welterové váhy Manny Pacquiao. Jednačtyřicetiletá filipínská legenda přerušila svůj tréninkový kemp, aby se mohla plně věnovat práci senátora v této těžké situaci. „Pac Man“ dokonce ze své kapsy vytáhl balík peněz na nákup 600 tisíc roušek pro své krajany. Při své práci se však setkal s vůdcem filipínského parlamentu Aquilinem Pimentalem, u kterého se nákaza prokázala. Takže rodák z Kibawe zamířil do čtrnáctidenní karantény, ale podobně jako Joshua se cítí dobře a nepozoruje žádné příznaky.