PML 3: Názory na titulovou bitvu Bartek vs Mané!

Ivan Bartek vs Melvin ManéOndřej Novotný, Jiří Apeltauer, Marpo, Ludovít Klein a Daniel Škvor komentují dnešní titulovou bitvu Ivan Bartek vs Melvin Mané, která nás čeká na galavečeru PML 3!

Ondřej Novotný: „Ivan Bartek už má za sebou neuvěřitelně mnoho let v ringu. Je to policista, jeho obušky se skrývají především v jeho pěstech. Ale Melvin Mané, to je nejtalentovanější obojživelník až dokonce čtyřživelník české scény a mladý chlapec. Podle mého názoru Ivan Bartek ne že jen prohraje, ale dostane i bití. Nicméně, jeden nikdy neví“.

Ivan Bartek vs Melvin Mané

Jirka „Aplikl“ Apeltaur: „Titulový zápas Mané vs Bartek. Za mě je favoritem Melvin, protože jeho neortodoxní styl slaví úspěch. Nech je Ivan Bartek zkušenější borec tak si myslím, že vítězství na svoji stranu získá Melvin a odnese si opasek PML“.

Otakar Marpo Petřina: „Já věřím, že vyhraje Melvin. Má teď našlápnuto jít fakt nahoru“!

Ivan Bartek

Ľudovít „Lajoš“ Klein: „Ako víťaza predikujem Melvina Maného. Je inteligentnejší zápasník v ringu a jeho štýl sa mi páči viacej. Tento jeho štýl bude v zápase účinnejší ako ten Bartekov“.

Daniel „Deedee“ Škvor: Oba dva znám dobře, s Bartekem jsem dokonce i zápasil. Myslím si, že se to bude vyvíjet podle 1.kola, jestli Bartek vydrží první kolo a chytí rytmus. Potom bude moci Maného ohrozit, neboť je to tvrďák a má fakt bomby. Mané je mladý střelec, hrozně nafízovaný a hrozně divokej, ale má určitě nějaké díry v obraně, kde by se Bartek mohl trefit. Ale mírně favorizuji Maného“.

Melvin Mané


OKTAGON MMA nabídne na své platformě OKTAGON.tv další z atraktivních turnajů a sice Professional Muaythai League 3! Třetí turnaj mladé organizace, která dává prostor známým postojářům i budoucím mladým hvězdám, se uskuteční v Brně a to konkrétně v sobotu 11. června. V rámci PML 3 bude udělen také historicky první titulový pás. V bitvě o něj se představí dva tvrdí bojovníci Ivan Bartek a Melvin Mané.

PML 3

Druhý jmenovaný má letos pořádně napilno. Naposledy se objevil v O2 aréně, kde před zraky početného publika na turnaji OKTAGON Underground velmi rychle knockoutoval Adama Kosuta. Tentokrát se narozdíl od svého posledního vystoupení, kdy svým duelem otevíral celou turnajovou kartu, představí naopak až na samotném konci jako vrchol celé akce. V rámci PML pyramidy minule Mané porazil Attilu Szerjána, a ve finále se tak postaví Ivanu Bartekovi, který na předchozím turnaji zvítězil nad Adamem Audym.

V ringu nebude chybět ani slovenská postojářská královna Monika Chochlíková, mistryně světa a Evropy v thajském boxu stříbrná medailistka ze Světových her. “Mám za sebou premiéru v MMA a bilanci 3-0. Přiznám se, že MMA se věnuju hlavně tehdy, kdy nemám naplánované zápasy v thaiboxu a K1. Na souboj na PML se velmi těším,” přiznala Chochlíková, která se v MMA představila naposledy na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě, kde si došla pro své třetí profesionální vítězství.

V Brně se jí do cesty postaví dvojnásobná vicemistryně Evropy IFMA Juliette Lacroix. Půjde o odvetu, obě se potkaly v roce 2018 a to ve finále mistrovství Evropy v Praze a Francouzka bude mít Chochlíkové rozhodně co vracet.

Ze známých bojovníků nebudou na turnaji PML 3 chybět například Denis Farkaš, kterého prověří Jiří Jaroš z Brna. Představí se supertalent Ondřej Malina s Janem Blažkem. Nabitou kartu pro fanoušky postoje pak doplní dvojice Leo Borák a Tomík Nguyen.


Mallpay Proboxing