Plzeň 5.3.2016: Robert Stieglitz vs Ricardo Ramallo!

Robert Stieglitz vs Ricardo Marcelo Ramallo
Dalším duelem, který uvidíme na největším galavečeru v České republice bude souboj mezi bývalým mistrem světa super střední váhy Robertem Stieglitzem a Argentincem Ricardem Ramallem!

5.3.2016 – HM Aréna Plzeň
Start: 18:00
Vstup: 200 Kč na sezení, 400 na plochu okolo ringu a 50 Kč na stání
(K zakoupení v síti Ticket portal)

Německá dvojka Robert STIEGLITZ (48.5.1, 28 KO) a argentinská trojka „El Rayo“ Ricardo Marcelo RAMALLO (20-8-1, 15 KO) se utkají v 8mi kolové bitvě!Robert Stieglitz
Bývalý mistr světa super střední váhy Robert Stieglitz změří síly s argentinskou trojkou Ricardem Marcelem Ramallem v zápase vypsaném na osm tříminutových kol.
Robert je na 16. místě světového ratingu a je znám hlavně díky krásným zápasům s Arthurem Abrahamem, se kterým 3 prohrál a jednou ho dokázal porazit před limitem.
Zároveň má na svém kontě i skalp několika českých boxerů, porazil například Jindřicha Veleckého nebo Roberta Rosenberga.
Ricardo Ramallo se loni blýskl výhrou nad kanadskou čtyřkou Steve Franjicem, kterého na kanadské půdě porazil technickým KO v 1. kole. Poslední dva duely vyhrál též před limitem a dá se tak očekávat velice tvrdá bitva, ve které je sice Stieglitz papírovým šampiónem, ale Ramallo má zase neskutečný knockoutový úder.Box Live Plzeň
Oficiální Fightcard galavečeru v Plzni! ⇓PlzeňPlzeň