Plesník vs Slusarczyk na galavečeru v Polsku!

Michal Plesník vs Sebastian SlusarczykSlovenský bijec Michal Plesník se po roce vrací zpět do profesionálního boxu. Na polském galavečeru vyzve v pátek 20. května domácího boxera Sebastiana Slusarczyka!

20.5.2022 – Velkopolská Středa, Polsko
Polotěžká váha
Michal Plesník 🇸🇰🆚🇵🇱 Sebastian Slusarczyk
Přímý přenos polská TVP Sport!

Slovenská jednička Michal PLESNÍK (9-5-0, 7 KO) a polská šestka „SebSlu“ Sebastian SLUSARCZYK (9-1-0, 6 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě na polském galavečeru MB Promotions!

Dvaatřicetiletý slovenský válečník se pohybuje jak v profesionálním boxu tak v MMA. V boxerském duelu stál naposledy loni v dubnu, kdy jej v devátém kole knockoutoval tvrďák z Konga Youri Kalenga. Na konci roku ještě v exhibičním duelu porazil českého bijce Michala Rybu na galavečeru Fight Night Challenge.

Carlos Graca vs Michal Plesník

Mezi tím stihl také tři duely v MMA v organizaci Oktagon. Nejprve v září prohrál s krajanem Matejem Šurinem na body, poté v prvním kole ukončil slovinského zápasníka Vito Špice a naposledy letos v březnu prohrál na body s Portugalcem Carlosem Gracou.

Michal Plesník

Do cesty se mu v Polsku postaví domácí čtyřiadvacetiletý boxer Sebastian Slusarczyk. Polák se vrátil mezi šestnáct provazů po osmnáctiměsíční covidové pauze letos v březnu, kdy na domácím galavečeru porazil v prvním kole jiného Slováka Milana Kratochvílu.

Sebastian Slusarczyk