Plesník seřezal Kubánce a připsal si další cenné vítězství!

Slovenská jednička opět vyloupila Polsko. Michal Plesník předvedl na galavečeru v polském hlavním městě skvělý výkon a ukončil kubánského soupeře ve čtvrtém kole! Galerie v článku!

29.1.2021 – Klubie Explosion, Varšava, Polsko
Těžká váha
Michal Plesník (92,2 kg) vs Pablo Sanchez (89,5)

Jednatřicetiletý Michal Plesník (9-4-0, 7 KO) si připsal další velmi cenné vítězství. Do cesty se mu postavil Kubánec Pablo Sanchez (0-1-1), který v roce 2019 vyhrál čtyři z pěti amatérských zápasů.

Po přechodu mezi profíky remízoval s Němcem Andre Langenem a chtěl si spravit chuť na slovenským bijci, ale tvrdě narazil. Plesník od prvního kola jasně v ringu dominoval a určoval tempo a průběh zápasu.

Ve čtvrtém kole měl už viditelně oslabený Kubánec velké problémy vzdorovat a po několika úderech byl poměrně silně otřesený. Zápas nakonec ve čtvrtém kole ukončil rozhodčí kvůli údajnému zranění ruky.

Nicméně to spíše vypadalo, že kubánský boxer nechtěl dostat čistý knockout, který se velmi rychle blížil. Všechny předchozí kola skončili bodově ve prospěch Michala Plesníka.

Plesník tak vyhrál podruhé za sebou na polském galavečeru. V prosinci dostal nabídku na zápas dva dny do předu, takže nebyla šance se jakkoliv na soupeře připravit a domácího bijce Igora Jakubowskiho nakonec Plesník přejel jednoznačně na body.