Plant v deseti kolech rozbil Feigenbutze a vyzval na sjednocující souboj Benavideze! Ve hře je i Canelo!

Aktuální osmička super střední váhy a šampion IBF Caleb „Sweethands“ Plant (20-0-0, 12 KO) nedal Vincentu Feigenbutzovi (31-3-0, 28 KO) žádnou šanci a v deseti kolech jej naprosto ubil.

Čtyřiadvacetiletému Vincetu Feigenbutzovi se nepodařilo prolomit německou smůlu na zámořské půdě. O tři roky starší šampion IBF super střední váhy Caleb Plant jej k ničemu nepustil a doslova jej ubil v deseti kolech. Američan naprosto dominoval celý zápas a s obrovským přehledem postupně ničil svého mladšího vyzývatele. Němec se občas pokoušel o zběsilé výpady a snažil se šampiona zaskočit, leč marně. Bojovník z Nashvillu se nenechal v rodném městě překvapit a v desátém dějství donutil ringového sudího Malika Waleeda souboj zastavit.

„Ach bože, přišlo snad celé město!“ – Začal rozhovor po triumfu Plant, který má momentálně na stole dva hodně zajímavé duely. „Lidé mi dali tolik energie, že bych mohl bojovat celou noc. Cítil jsem se vážně skvěle. Všem jsem říkal, že se chystám tento duel ukončit před limitem. Každý ví, že chci sjednocující bitvu s Davidem Benavidezem. Pokud chceš být nejlepší v této váze, pak se musíme střetnout. Chtěl jsem s tebou bojovat již několikrát, žádal jsem o to a už mě vážně nebaví čekat.“ – Vyzýval bojovně naladěný Američan svého krajana a šampiona WBC Davida „Red Flag“ Benavideze (22-0-0, 19 KO). Oba jsou však v hledáčku hvězdného Mexičana Saula „Canelo“ Alvareze (53-1-2, 36 KO). Pokud se devětadvacetiletý nejlepší bojovník napříč váhovými kategoriemi nedokáže domluvit s britskou dvojicí Saunders – Smith, pak by mohl padnout výběr na jednoho z Američanů.