Perez zničil Ducára a obhájil titul!

Mike PerezČeský bijec Vasil Ducár a kubánský šampión Mike Perez předvedli parádní bitvu, která skončila desátým kolem. Do jedenáctého už Ducár nenastoupil a Perez tak obhájil titul WBA!

26.3.2022 – Duty Free Tennis Stadium, Dubaj
Křížová váha
Mike Perez 🇨🇺🆚🇨🇿 Vasil Ducár
11. kolo TKO

Zápas začal pomalým a poznávacím tempem. Ve druhém kole kole už do toho oba bijci šlápli a byla k vidění parádní tvrdá bitva, ve které byl tím přesnějším a tvrdším kubánský boxer. Z jednoho souboje si odnesl Ducár velký cut nad pravým okem, který naštěstí šel dobře zastavit, ale když se otevřel, tak Ducárá limitoval.

Mike Perez vs Vasil Ducár

V desátém kole se dostal Ducár na podlahu ringu a italský sudí Giuseppe Quartarone českého bijce počítal. Následně byl ještě Perezovi stržen bod za úder pod pás. Nicméně se Ducár po konci desátého kola ze zápasu odstoupit a do dalšího kola tak nenastoupil.

I když Ducár prohrál, tak opět předvedl skvělý výkon a nyní se na něj můžeme těšit na domácí scéně v Plzni na galavečeru „Plzeňský ring 3“ který se bude konat 16. dubna. Soupeř zatím odhalen nebyl.

Mike Perez vs Vasil Ducár

Perez tak poprvé obhájil Interkontinentální titul WBA, který získal loni v srpnu, když také v Dubaji dokázal ve čtvrtém kole knockoutovat nigerijského boxera Tonyho Salama.