Pejsar vybodoval Šoura a má titul!

Pavel Šour vs Václav PejsarHistoricky první duel o český titul ve váze Bridgerweight ovládl jasně na body Václav Pejsar a vrátil tak Pavlovi Šourovi porážky z předchozích let!

25.6.2022 – Sluneta, Ústí nad Labem, ČR
Bridegerweight
Václav Pejsar 🇨🇿🆚🇨🇿 Pavel Šour
97:93 – 97:92 – 97:93

Václav Pejsar (20-13-0, 15 KO) a Pavel Šour (15-10-0, 10 KO) se již v minulosti dvakrát střetli v nejtěžší váhové divizi a oba duely v roce 2017 a 2018 ovládl Pavel Šour. Dnešní třetí vzájemný duel měl naprosto odlišný průběh.

Pejsar byl v ringu dravější, tvrdší, přesnější a rychlejší. Ve třetím kole dokázal Šoura po tvrdé kombinaci poslat k zemi. Poté byl dvě kola trošku v útlumu, ale od sedmého kola opět Pejsar sešlápl plyn a ring patřil jen jemu. Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde všichni tři rozhodčí viděli správně jako vítěze Václava Pejsara.

Pavel Šour vs Václav Pejsar

Pejsar se kromě toho, že jako první Čech získal český titul ČUBP ve váze Bridgerweight, tak je také jediným českým boxerem, který dokázal získat český titul ve třetí váhové kategorii. V roce 2016 porazil Tomáše Mrázka a získal český titul v těžké váze a o 4 roky později porazil Davida Vicenu a získal také pás v křížové váze.