Pejsar vs Vicena o český titul!

Poslední červnovou sobotu nás čeká galavečer boxu v Ústí nad Labem a jeho vrcholem bude souboj v křížové váze o český titul ČUBP! V ringu dále uvidíme Michala Dufka, Alaina Banongo nebo Tomáše Ivachova!

27.6.2020 Hospůdka Eden, Ústí nad Labem ČR
Galaodpoledne Boxu
Václav Pejsar vs David Vicena

Česká jednička Václav PEJSAR (14-9-0, 12 KO) a česká pětka David VICENA (12-27-0, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Česko nemá svého šampióna již 4 roky, posledním držitelem českého titulu v křížové vázy byl legendární Luboš Šuda, který v listopadu 2016 vybodoval poděbradského tvrďáka Daniela Vencla.

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

O titul ČUBP v křížové váze ještě bojovali před dvěma lety Vasil Ducár a Vladimír Řezníček, ale zápas skončil remízou. Nyní se tak o titul poperou bývalý český šampión těžké váhy Václav Pejsar a bývalý šampión křížové váhy David Vicena.

Plzeňský tvrďák Václav Pejsar získal český titul v těžké váze v roce 2016, kdy před limitem seřezal Tomáše Mrázka. Následně však dvakrát nestačil na Pavla Šoura a přešel do křížové váhy.

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

David Vicena získal český titul v dubnu 2016, kdy v ostře sledovaném zápasu v Brně překvapivě dokázal porazit favorita duelu Radka Linka, který je dnes jedním z nejlepších českých rozhodčích profesionálního boxu.

Favoritem zápasu je jednoznačně Václav Pejsar, kterému patří 62. pozice světového ratingu a v posledním zápase loni v prosinci sice oficiálně prohrál s ruskou hvězdou Dmitry Kudryashovem (24-3-0, 23 KO), ale každý ví, jak zápas měl skončit.

Radek Linka vs David Vicena