PBC vytahuje kartu o třech titulech! Charlo jde bránit titul WBC a Eubank se poprvé představí v USA!

O tomto víkendu se dočkáme i kvalitního galavečeru v zámoří, který si nachystala stáj Premier Boxing Champions v čele s mocným Alem Haymonem a fanoušci se dočkají třech titulových bitev.

Marlon „Maranding Nightmare“ Tapales (33-2-0, 16 KO) vs. Ryosuke Iwasa (26-3-0, 16 KO) – O prozatímní pás IBF v super bantamové váze si to rozdá bývalý šampion a světová osmička Ryosuke Iwasa s aktuální světovou devítkou a bývalým šampionem WBO bantamové váhy Marlonem Tapalesem. Sedmadvacetiletý Filipínec se v minulém roce rozhodl pro přesun o váhovou kategorii výše, letos se dokonce objevil v pérové váze a ani jednou nezaváhal. To o dva roky starší Japonec prohrál v roce 2018 souboj s TJ Dohenym a přišel o svůj pás IBF v bantamové váze. Nyní se tedy pokusí ukořistit prozatímní titul této federace o váhovou kategorii výše, kde plnohodnotný titul drží Daniel Roman.

Chris Eubank Jr. (28-2-0, 21 KO) vs. Matvey Korobov (28-2-1, 14 KO) – Ve slavné Barclays Center uvidíme taky souboj o další prozatímní titul, tentokrát organizace WBA ve střední váze. Vůbec poprvé se na americké půdě představí třicetiletý Brit Chris Eubank, který se vrací o váhovou kategorii níže, což je podle jeho slov přirozená váha. Na horké půdě v New Yorku však hned vyfasuje hodně nepříjemnou překážku v podobě aktuální světové třicítky Matveye Korbova. Šestatřicetiletý rodák z Ruska dlouhodobě žijící v USA v minulém roce hodně potrápil šampiona WBC Jermalla Charla a to samé se od něj čeká i v tomto duelu. Vítěz souboje by se měl utkat právě s Charlem, který se objeví v hlavním zápase večera.

Jermall „Hit Man“ Charlo (29-0-0, 21 KO) vs. Dennis „Hurricane“ Hogan (28-2-1, 7 KO) – Hlavním soubojem celého galavečera bude střet o titul mistra světa WBC ve střední váze, který má v držení aktuální světová trojka Jermall Charlo. Ten se mu ze spárů bude snažit vytrhnout hodně šikovný irský válečník Dennis Hogan. Čtyřiatřicetiletý Ir žijící v australském Queenslandu se v dubnu tohoto roku utkal o titul WBO super welterové váhy s šampionem Jaimem Munguiou a rozhodně předvedl hodně kvalitní výkon. Podle mnohých měl dokonce na body vyhrát a v bitvě s mladým Mexičanem jej okradli bodový rozhodčí. Když si k tomu přičteme nemastný a neslaný výkon amerického šampiona v bitvách s Korobovem a Adamsem, tak to Charlo bude mít sakra těžké. No, každopádně uvidíme, jak se Hoganovi bude dařit o váhovou kategorii výše.