Pavel Šour jde opět do boje!

Česká jednička těžké váhy má před sebou další výzvu. Do cesty se mu na britských ostrovech postaví domácí Nathan Gorman. Dokáže si český bijec poradit s o čtrnáct let mladším soupeřem?

27.3.2021 – Copper Box Arena, VB
Těžká váha
Pavel Šour vs Nathan Gorman

Česká jednička „Pablo“ Pavel ŠOUR (13-3-0, 8 KO) a britská devítka Nathan GORMAN (17-1-0, 11 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Pavel Šour loni odboxoval celkem tři duely a připsal si dvě výhry. Rok 2020 začal prohrou s britskou hvězdou Hughie Furym, který jej ukončil ve třetím kole. Následovali dvě výhry, když v listopadu ukončil ve druhém kole Bosňana Fadila Pasaliče a o měsíc později ve druhém kole dalšího Bosňana Jasmina Hasiče.

“Pablo” má také v držení český titul ČUBP, který získal v roce 2017 v ostře sledovaném duelu nad Václavem Pejsarem. Ten v roce 218 obhájil v odvetě s Pejsarem a v roce s mladou nadějí českého boxu Tomášem Šálkem.

Původně měl český bijec bojovat o prestižní mezinárodní titul WBA s neporaženým knockouterem z Kazachstánu Zhanem Kossobutskiyem. Jenže duel se musel zrušit a tak se Pavel nakonec utká s Britem Nathanem Gormanem.

Gorman naposledy boxoval loni v říjnu, kdy se bez větších problému poradil na body s ghanským boxerem Richarde Larteyem. Brit má na svém kontě pouze jedinou porážku a to s krajanem Danielem Duboisem z roku 2019.