Pavel Šour jde do další fantastické bitvy! V Monte Carlu jej čeká Hughie Fury!

Sedmatřicetiletý plzeňský „Pablo“ Pavel Šour (11-2-0, 6 KO) krmí české fanoušky jednou fantastickou bitvou za druhou. Již 30.11.2019 jej čeká souboj se světovou třiadvacítkou Hughiem Furym (23-3-0, 13 KO).

5.10.2019 se čeští fanoušci dočkali fantastického souboje, který jim nachystala česká jednička těžké váhy Pavel Šour. Sedmatřicetiletý plzeňský bijec odjel do zámoří, aby se zde popasoval s neporaženým šestadvacetiletým talentem Jermainem „989 Assassin“ Franklinem (20-0-0, 13 KO. „Pablo“ sice prohrál a ocitl se dvakrát na podlaze ringu, ale ukázal obrovské srdce válečníka a hlavně předvedl fantastický výkon, který jej mohl katapultoval k mnohem zajímavějším soubojům a to se nyní také stalo. Český šampion těžké váhy se totiž 30.11.2019 v monackém knížectví utká se světovou třiadvacítkou a britskou šestkou Hughiem Furym.

Stále teprve pětadvacetiletý britský talent má za sebou porážku z konce srpna, kterou mu uštědřil čtyřicetiletý ruský veterán Alexander Povetkin. Oba bojovníci tedy vstupují do souboje po porážce a oba se budou chtít dostat zpět na vítěznou vlnu. Favoritem je zcela jasně mladší rodák ze Stockportu, ale Šour má rozhodně šanci překvapit. Fury totiž není knockoutová mašina a mnohdy dokáže souboj totálně prospat svým pasivním stylem a český válečník má přesně styl, který mladému Britovi nemusí sedět. Každopádně tento galavečer v Monaku je hodně prestižní záležitostí stáje Matchroom Boxing a český zástupce tak doplní hvězdnou kartu na které najdeme například Sergeye Kuzmina, Zhilei Zhanga, ale i královnu welterové váhy Cecilii Braekhus. Pavlovi držíme palce a jeho souboj snad uvidíme i skrze televizní vysílání.