Pavel Nevečeřal rozbil slovenského soupeře a začal přípravu na ME!

Pavel Nevečeřal vs Denis FarkašTrutnovská vycházející hvězda Pavel Nevečeřal se začal připravovat na nadcházející mistrovství Evropy. V přípravném zápase zničil Slovenského soupeře na body!

Ačkoliv Pavel oslaví příští měsíc teprve 14. narozeniny, má za sebou již několik větších úspěchů. Vyhrál prestižní Baltic Cup v Německém Stralsundu, loni se stal mistrem republiky, letos skončil trochu sporně třetí.
Trenér Milan Ondráško mu před prázdninami naordinoval těžký zápas s reprezentantem kadetů Michalem Chludilem, byla to taková menší prověrka, kterou Pavel skvěle zvládl a staršího borce jasně porazil na body.
Pavel Nevečeřal vs Michal Chludil (4.7.2015 – Trutnov) ⇓Pavel Nevečeřal vs Michal Chludil

Po těžkém zápase dostal Trutnovský boxer zasloužené volno v podobě zkrácených prázdnin, po kterých ho čekal opět těžký zápas.
Slovenské město Krásno na Kysucou uspořádalo akci k 690. výročí založení města, jejíž součástí byli i boxerské zápasy. Pavla čekal nelehký domácí borec Denis Farkaš, který je pověstný svou tvrdostí a má za sebou dokonce několik zápasů v thaiboxu!
A to se projevilo i v zápase, ve kterém ukázal neskutečnou odolnost a chvílemi se nechtělo ani věřit, že stále stojí na nohou, neboť ran co od Nevečeřala schytal bylo požehnaně. Pavel ukázal skvělou kondici a tvrdost a svého soupeře nakonec umlátil na body.
Galerie a video ze zápasu Pavel Nevečeřal vs Denis Farkaš (Slovensko) ⇓Pavel Nevečeřal vs Denis Farkaš Pavel Nevečeřal vs Denis Farkaš

Nyní se Pavel připravuje na mistrovství Evropy, které se bude konat na přelomu října a listopadu na pobřeží Černého moře v Ruské Anapě, kde se představí i druhý námi podporovaný boxer Jakub Šuda.

Pavel Nevečeřal
Příprava s trenérem Milanem Ondráškem

Galerie ⇓Pavel Nevečeřal Pavel Nevečeřal

Sponzoři:
AMB.CZ s.r.o – www.ambcz.sluzby.cz/

Master Grill Trutnov – www.mastergrill.cz/

Summus vita s.r.o – www.summusvita.cz/

a Proboxing.cz!