Paulie Malignaggi slibuje hospitalizaci Conora McGregora!

Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Je to tady zase a opět v tom figuruje irský bouřlivák Conor McGregor. „The Notorious“ si totiž o víkendu udělal čas na svoje sociální média a pálil rovnou ostrými. Khabiba Nurmagomedova a Paulieho Malignaggiho (36-8-0, 7 KO) označil za děvky.

Americký „Magic Man“ je podle něj dokonce zlomená děvka. Ir tak nejspíše naráží na situaci z jejich společného kempu, který se uskutečnil v roce 2017 a byl přípravou na boj s Floydem Mayweatherem. Při sparingu totiž někdo natočil McGregora, jak posílá na zem Malignaggiho. Video následně tým McGregora zveřejnil a to se ani pramálo nelíbilo jeho tréninkovému parťákovi. Nyní se oheň sváru opět rozhořel, když irský bouřlivák všechny označil za děvky.

„Neexistuje žádný jiný souboj, kde by mohl vydělat víc peněz. Jen se mnou je schopný vydělat takovýto balík. Eddie Hearn by snadno tento zápas domluvil, Al Haymon může tento zápas snadno domluvit. Televizní stanice Showtime má o tento boj zájem. Já osobně si nemyslím, že tento souboj je nemožný. V tomto duelu je taková spousta peněz, že všechny zajímá. Rád bych s Conorem udělal domluvu, že vítěz bere vše a poražený nedostane nic. Poslal bych ho do nemocnice a pak rovnou, celého zlomeného, domů.“ – Dokončil svoji výzvu „Magic Man“. Uvidíme jestli nakonec dojde na tuto bitvu.