Paul Malignaggi: Deontay Wilder nikdy nedokáže zdolat Tysona Furyho!

Bývalý šampion dvou váhových kategorií Paul „Magic Man“ Malignaggi (36-8-0, 7 KO) nevěří, že jeho krajan a bývalý světový šampion Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) dokáže porazit aktuálního krále těžké váhy Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO).

Aktuální král těžké váhy Tyson Fury si naprosto podmanil svoji divizi po demolici nejhrozivějšího knockoutéra Deontaye Wildera. Čtyřiatřicetiletému Američanovi uštědřil výprask v sedmi kolech, sebral mu pás WBC a umlčel všechny kritiky. Lidé, kteří mu dříve nevěřili, dnes chápou, že je jednatřicetiletý rodák z Machesteru tím nejlepším bojovníkem těžké váhy a že jej velice obtížně bude někdo zdolávat. Mnoho odborníků se dokonce domnívá, že trilogie s „Bronzovým Bombarďákem“ bude opět snadnou záležitostí pro britského obra a tento názor sdílí i bývalý šampion dvou váhových kategorií a expert televizní stanice SHOWTIME Paul Malignaggi.

„Deontay Wilder je velice dobrý boxer, zřejmě jeden z nejlepších této éry těžké váhy, ale nemyslím si, že dokáže porazit Tysona Furyho. V prvním souboji prohrál osm, možná devět kol a na bodech dostal dárek v podobě remízy. Odveta pak byla jasnou demolicí. Fury našel cestu, jak jej zničit a najde i cestu, jak zničit ostatní.“ – Začal svůj rozbor devětatřicetiletý Američan. „Vážně pochybuji o tom, že někdo může nyní porazit Tysona Furyho. On může porazit jen sám sebe tím, že zase ztratí kontrolu nad svým životem, přestane trénovat a upadne opět do depresí, ale myslím si, že dospěl. Stejnou chybu už nikdy neudělá.“ – Dokončil své povídání bývalý šampion super lehké a welterové váhy.