Paul brutálně sestřelil Woodleye v 6. kole a vyzývá Masvidala!

Bývalý šampión UFC Tyron Woodley nestačil na youtubera Jake Paula ani podruhé a v šestém kole schytal brutální knockout!

18.12.2021 – Amalie Aréna, Tampa, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Tyron Woodley
6. kolo KO

Čtyřiadvacetiletý Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (5-0-0, 4 KO) si připsal znovu skalp bývalého šampióna UFC velterové váhy, devětatřicetiletého „The Chosen One“ Tyrona Woodleye (0-2-0), kterého tvrdě vypnul v šestém kole.

Nicméně průběh zápasu tomu nenasvědčoval. Že by šlo zrovna o nějaký pěkný box se říct nedá a to z obou stran. Každé kolo jsme byly svědky plno klinču a nepřesných úderů, které měli do opravdového boxu daleko a takový průběh nemohl nikoho příliš bavit.

V šestém kole však vytasil Jake Paul tvrdou pravačku a přesným úderem poslal Woodleye na podlahu ringu. Ringový Chris Young zápas okamžitě ukončil. „Problémové dítě“ jak si slavný youtuber říká si tak připsal již páté profesionální vítězství.

S vítězstvím roste chuť a Paul chce dalšího zápasníka UFC. Hned po zápase vyzýval sedmatřicetiletého Jorge Masvidala. Ten má na svém kontě v nejprestižnější MMA lize světa celkem 20 duelů s bilancí 12 vítězství a 8 porážek. Kývne Jorge „Gamebred“ Masvidal na výzvu?


Přidat na Seznam.cz
Každý si může domovskou stránku Seznam.cz přizpůsobit dle svého gusta. Jednotlivé boxy mají několik možností nastavení:
Přesunutí na libovolnou pozici
Nastavení obsahu
Přidání nebo odebrání boxu


Přidat na Seznam.cz