Paul: Až porazím Rahmana tak se mi Fury bude vyhýbat!

Jake PaulJake Paul se ostře pustil do britského boxera Tommyho Furyho, který již dvakrát vycouval s dohodnutého boje. Americký boxer je přesvědčen, že až porazí Rahmana, tak se Fury stáhne úplně!

„Nemyslím si, že Tommy se mnou bude bojovat poté, co bude svědkem mého vítězství nad Rahmanem. Rahman je větší a vyšší než Fury a když takového boxera porazím a já ho porazím, tak co myslíte že se stane? Ne ne, Fury už do toho nepůjde, ale tím, že dvakrát utekl, tak si zachránil kůži. Teď se mi bude vyhýbat“. říká Paul

Paul se taky vyjádřil na adresu britského youtubera KSI (Olajide William Olatunji), který před třemi lety porazil v boxerském duelu jeho bratra Logana Paula. „Já bych s ním zápas chtěl, ale proč by šel do takového rizika. On ví, že bych ani nemusel trénovat, abych ho porazil. Mohl si klidně vydělat 20-30 miliónů dolarů, ale bojí se“. Uzavřel Paul

Jake Paul vs Hasim Rahman jr.

Pětadvacetiletý Youtuber a boxer Jake Paul (5-0-0, 4 KO) loni odboxoval 3 velmi sledované duely a všechny vyhrál. Nejdříve se v dubnu na galavečeru v Atlantě utkal s bývalým šampiónem organizací Bellator a ONE Champion Benem Askrenem. Zápas skončil už v prvním kole, když Askrena tvrdě ukončil technickým KO. Nicméně legitimita zápasu byla silně zpochybněna mnoha osobnostmi, fanoušky, bojovníky MMA i boxery. Spekulovalo se, že vše bylo domluvené, což se nikdy nepotvrdilo.

Poté v americkém Clevelandu 29. srpna vyzval bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye. Zápas nabídl vyrovnanou bitvu, která došla až do bodového rozuzlení, ve kterém se dva rozhodčí přiklonili na stranu Jake Paula a jeden na stranu Woodleye. Paul si tak připsal další zajímavý skalp.

Jake Paul

Následně se měl Jake Paul 18. prosince v Tampě konečně utkat s regulérním profesionálním boxerem Tommym Furym. Jenže ten si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem. Zápas byl i tentokrát vyrovnaný, tedy až do 6. kola, kdy Woodleye brutálně sestřelil a připsal si tak již páté profesionální vítězství.

Letos mělo konečně dojít na souboj s Furym, ale ten ze zápasu nakonec opět vycouval. Tentokrát na vině byly problémy s vízy pro jeho otce a trenéra v jedné osobě a zápas byl zrušen. Nicméně Paula čeká možná ještě zajímavější soupeř a to jednatřicetiletý Hasim Rahman, syn bývalého světového šampióna a přemožitele legendárního Lennoxe Lewise, kterého dokázal knockoutovat.

Jake Paul

Rahman má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou vyfasoval ve svém posledním duelu letos v dubnu, když jej překvapivě ukončil technickým knockoutem v pátém kole krajan James Morrison. Podle sázkových kanceláří je s kurzem 1,4 favoritem Jake Paul. Na Rahmana je kurz 2,96, což stojí minimálně za zvážení.