Parlagi vs Dilmaghani o titul WBA!

Nejlepší slovenský boxer Martin Parlagi má před sebou po delší odmlce opět těžký titulový zápas. 25. května ho čeká britský sniper Alex Dilmaghani. Ve hře bude pás WBA! Hlavní zápas večera bude souboj těžkých vah Fury vs Norrad!

25.5.2019 – Victoria Warehouse, Manchester, UK
Super pérová váha
Martin Parlagi vs Alex Dilmaghani
Slovenská jednička a světová šedesátka „Cracker“ Martin PARLAGI (25-2-1, 14 KO) a britská desítka Alex DILMAGHANI (18-1-0, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o interkontinentální titul WBA!

Jeden z nejlepších tuzemských boxerů Martin Parlagi má před sebou další titulovou bitvu. Tu první v roce 2014 prohrál na body 91:97, 92:98 a 93:95 s britským boxerem Marco McCulloughem. Ve hře tehdy byl Evropský pás WBO.

O rok později na britských ostrovech bojoval o Interkontinentální pás WBO a nakonec z toho byla sporná prohra na body 94:96 a 2x 93:97 s domácím boxerem Benem Jonesem.

Naposled boxoval o velký titul 6. listopadu 2016, kdy bojoval o kontinentální pás organizace WBA. Nezapomenutelný výlet na Ukrajinu, skončil spravedlivou remízou s domácím Olegem Yefimovychem. I když Martin titul nepřivezl, tak si celý tým odvezl z Ukrajiny skvělé pocity.

Nyní čeká borce žijícího v Praze čtvrtá titulová bitva, ve které bude favoritem a nejblíže zisku titulu. Dilmaghani se momentálně nachází až na 150. místě světového ratingu a Martinovi patří 60. příčka.

Brit má na svém kontě jen jedinou porážku, která se datuje do roku 2011, kdy těsně na body nestačil na krajana Mickeye Coveneye.

V případě výhry a zisku Interkontinentálního titulu WBA by se Parlagi zařadil do ratingu této organizace a mohl by se poohlížet po šampiónech Andrew Canciovi a Gervontu Davisovi.

Martin Parlagi vs Michal Dufek 2