Parlagi opět v ringu! Vyzve dalšího Tanzance!

Martin Parlagi vs Nasibu RamadhanJiž tuto neděli se opět mezi šestnáct provazů postaví slovenská jednička napříč vahami, držitel titulu UBO Martin Parlagi, který vyzve v Poděbradech tanzanskou jedničku Nasibu Ramadhana!

4.3.2018 – Poděbrady, Česká republika
Lehká váha
Martin Parlagi vs Nasibu Ramadhan
Slovenská jednička “Cracker” Martin PARLAGI (21-2-1, 12 KO) a tanzánská jednička Nasibu RAMADHAN (24-10-2, 12 KO) se utkají v šestikolové bitvě!

Martin Parlagi vs Tamas Laska

Marin Parlagi se vrací do ringu a čeká ho soupeř z Tanzánie Nasibu Ramadhan. 2. července 2016 již jednoho Tanzance porazil a to Francise Miyeyusha, kterého sestřelil už ve druhém kole. Následovala listopadová bitva na Ukrajině, kde se utkal o kontinentální pás s Olegem Yefimovichem. Velmi vyrovnaný zápas skončil férovou remízou.

Martin Parlagi

Následovala dlouhá pauza a Martina jsme viděli v profi ringu až loni 14. října, kdy seřezal již podruhé neškodného Poláka Krzysztofa Rogowskiho.

Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho

Nyní ho tak tak čeká opět velmi těžký a tvrdý souboj, ve kterém je sice Martin díky postavení v žebříčku a také domácí půdě mírným favoritem, avšak zápas to bude více než těžký.

Rahmadan je aktuálně na 91. pozici světového ratingu a Parlagi na 68. Tento zápas může slovenského boxera žijícího dlouhodobě v Praze katapultovat do první padesátky na světě!

Zápas se bude konat již tuto neděli v 18:00 v poděbradském Golf Clubu!