Parlagi musel vyměnit soupeře!

Martin Parlagi se vrací do ringu na prestižním galavečeru v pražské Lucerně, kde se utká o světový titul malé organizace RBO. Jeho soupeřem bude Edwin Palomares!

29.12.2020 – Praha, ČR
Super bantamová váha
Martin Parlagi vs Edwin Palomares

Slovenská jednička Martin PARLAGI (25-4-1, 14 KO) a mexická šestka „Pupo“ Edwin PALOMARES (12-3-1, 3 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace RBO!

Slovenskému bijci žijícímu v Praze se loňský rok příliš nepovedl, když prohrál oba své duely. Nejdříve v květnu podlehl britskému boxerovi Alexi Dilmaghanimu a o měsíc později na body Patrickovi Kinigamazimu z Rwandy.

Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho

Od té doby v profi ringu nestál a tvrdě se připravoval na velký návrat a ten přichází letos v prosinci, kdy ho uvidíme na galavečeru profesionálního boxu a K1 v pražské Lucerně.

Do cesty se mu měl postavit třicetiletý Namibijec Paulus Ambunda, který před dvěma lety vybojoval světový titul organizace IBO, jenže z důvodu covidových opatření museli promotéři soupeře změnit a bude jím nakonec ještě lepší mnohem lepší náhrada, čtyřiadvacetiletý mexický boxer Edwin Palomares.

Palomares stál naposledy v ringu letos v červnu, kdy v pátém kole ukončil krajana Carlose Ornelase. Zápas nakonec byl zapsán jako „NC“ neboť se boj konal v Mexiku, kdy se z důvodu koronaviru nesmí oficiálně pořádat profesionální duely. Jenže jeho soupeř byl ze 34. místa světového ratingu a to napovídá, že slovenský boxer bude mít proti sobě jednu z největších výzev své kariéry.