Parkerův manažer: Souboj s Usykem definitivně ukončí Chisorovu kariéru!

Manažer Josepha Parkera (26-2-0, 20 KO), David Higgins, se obává souboje mezi Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO) a Oleksandrem Usykem (17-0-0, 13 KO). Raději by pětatřicetiletého Brita vyděl v souboji se svým svěřencem.

Dereck Chisora se měl s Josephem Parkerem utkat již 26.10.2019, jenže sedmadvacetiletého Novozélanďana pokousal pavouk a souboj byl nakonec zrušen, respektive Parkera nahradil David Price. Pětatřicetiletý britský raubíř to okomentoval slovy, že rodák z Nového Zélandu před ním utekl, ale pokud bude chtít souboj, tak jej klidně dostane. Jenže následně Chisora ucítil vetší šanci a tou je bývalý nesporný král křížové váhy Oleksandr Usyk. Podle Davida Higginse jde však pouze o vypočítavost Davida Haye, který řídí kariéru svého krajana, jelikož za souboj s ukrajinskou hvězdou dostanou více peněz. „Nehraj si s Chisorou, nehraj si s britskou veřejností a Eddiem Hearnem, který se snaží udělat ty správné souboje pro fanoušky.“ – Opřel se do „Hayemakera“ zástupce světové třináctky.

„Přestaňte utíkat ze souboje s námi. Snažíte se jen využít jiné možnosti, za kterou dostanete více peněz. Chisora pravděpodobně s Usykem prohraje a ukončí to jeho kariéru. Chcete vzít peníze a odejít do důchodu? Měli by jste doručit fanouškům souboj, který jste slíbili. Myslím si, že jsou fanoušci dost chytří na to, aby viděli manévrování, rétoriku a chamtivost Davida Haye. Pokud Dereck tvrdí, že dokáže porazit Josepha Parkera, tak ať to dokáže a přestane utíkat za soubojem s Usykem. Je mi trochu líto Eddieho Hearna, protože se snaží dělat velké galavečery, které chtějí lidé vidět a někomu jde jen o peníze.“ – Zlobí se Higgins. Ovšem musí si uvědomit, že ze souboje s Chisorou dvakrát vycouval jeho svěřenec.