Parkera pokousal pavouk. Chisora hledá náhradu pro říjnový duel!

Souboj Derecka „WAR“ Chisory (31-9-0, 22 KO) s Josephem Parkerem (26-2-0, 20 KO) se ruší. Podle veškerých informací Novozélanďana pokousal pavouk a on tím pádem nemůže dokončit přípravu.

Pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe, Dereck Chisora, zřejmě nebude příliš nadšený. Je to vlastně již podruhé, co se mu souboj s Josephem Parkerem ruší. První střet byl naplánovaný na 20.4.2019 do londýnské O2 Arény, ale na konci února sedmadvacetiletý Novozélanďan odstoupil od jednání z důvodu krátkého času na přípravu. Jenže následně podepsal smlouvu se stájí Matchroom Boxing a souboj se domluvil podruhé. Tentokrát se očekávalo, že se již nic měnit nebude a oba borci si to opravdu rozdají 26.10.2019 v Londýně.

„Chtěl jsem ten zápas už před rokem, ale ten australskej klokan přede mnou utekl do křoví. Prý neměl čas na přípravu.“ – Pustil se výřečný Brit do Parkera, to však ještě netušil, že se zruší i druhý souboj. „Vzhledem k onemocnění Josepha Parkera hledáme nového soupeře pro Derecka Chisoru, který zůstává součástí galavečera v Londýně.“ – Prozradil informaci Eddie Hearn, jenž však blíže nespecifikoval onemocnění bývalého světového šampiona. Tuto informaci vypustil do světa až tým Parkera. Podle jejich vyhlášení měl novozélandského válečníka pokousat pavouk a on tím pádem není schopen dokončit přípravu. Podle Hearna by mělo být do konce týdne jasno, kdo bude náhradním soupeřem pro britského raubíře.