Parker vs Whyte a Chisora vs Takam!

Joseph Parker vs Dillian WhyteDalší velký galavečer nás čeká 28. července v londýnské O2 aréně, kdy se utkají bývalý mistr světa těžké váhy organizace WBO Joseph Parker s domácím Dillianem Whytem, Dereck Chisora s Carlosem Takamem nebo také hvězdná Katie Taylor!

28.7.2018 – O2 Aréna, Londýn, Velká Británie
Těžká váha
Joseph Parker vs Dillian Whyte
Novozélandská jednička a světová devítka Joseph PARKER (24-1-0, 18 KO) a britská čtyřka a světová osmička „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (23-1-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Bývalý světový šampión Joseph Parker se vrací po první prohře kariéry zpět mezi šestnáct provazů. Světový titul organizace WBO získal v prosinci 2016, když vybodoval mexického boxera Andy Ruize. Následně pás úspěšně dvakrát obhájil, když porazil Razvana Cojanu a Hughie Furyho.

Následně přišel mega zápas proti králi těžké váhy Anthonymu Joshuovi letos 31. března. Parker prohrál jasně na body, nicméně předvedl velmi solidní výkon a rozhodně nedostal naloženo tak jako třeba Wladimir Klitschko, na druhou stranu Joshua spíše boxoval na jistotu.

Nyní ho tak po této prohře a ztrátě světového titulu čeká první zápas a nebude se jednat o nic lehkého. Do cesty se mu postaví další britský boxer, Dillian Whyte. Ten má na svém kontě také pouze jednu porážku a stejně jako v případě Parkera ho překonal pouze Anthony Joshua, který jej zbil v sedmi kolech.

Tento duel nemá jednoznačného favorita a dá se očekávat velmi tvrdá a vyrovná bitva, kde bychom čekali, že navrch bude mít mírně bývalý světový šampión.


Dereck Chisora vs Carlos TakamTěžká váha
Dereck Chisora vs Carlos Takam
Britská šestka „Del Boy“ Dereck CHISORA (28-8-0, 20 KO) a francouzská jednička Carlos TAKAM (35-4-1, 27 KO) se utkají v desetikolové bitvě!


Kell Brook vs Brandon CookSuper velterová váha
Kell Brook vs Brandon Cook
Britská jednička a světová pětka Kell BROOK (37-2-0, 26 KO) a kanadská dvojka „Bad Boy“ Brandon COOK (20-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!


Katie Tyalor vs Kimberly ConnorLehká váha ženy
Katie Taylor vs Kimberly Connor
Neporažená irská a světová jednička Katie TAYLOR (9-0-0, 4 KO) a světová šestnáctka Kimberly CONNOR (13-3-2, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA a IBF!


Joshua Buatsi vs Ricky SummersPolotěžká váha
Joshua Buatsi vs Ricky Summers
Neporažená britská sedmička Joshua BUATSI (6-0-0, 4 KO) a britská osmička Ricky SUMMERS (15-1-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní titul WBC!