Parker by měl bojovat na galavečeru Joshua-Ruiz a soupeřem by měl být vítěz duelu Szpilka-Chisora!?

Teprve v sobotu se představil sedmadvacetiletý Novozélanďan, Joseph Parker (26-2-0, 20 KO) pod novým kontraktem se stájí Matchroom Boxing a již nyní se mluví o jeho dalších plánech pro tento rok.

Začátkem června podepsal novou promotérskou smlouvu se stájí Matchroom Boxing, potažmo DAZN a definitivně tak opustil svoji domovskou stáj Duco Events. Vidina odvetných soubojů s Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a Dillianem „Body Snatcher“ Whytem (25-1-0, 18 KO) byla pro mladého novozélandského válečníka velkým lákadlem. Ovšem nejprve musí prokázat své kvality a to se mu o tomto víkendu až tak nepovedlo. S devětatřicetiletým australským veteránem, Alexem Leapaiem, se trápil deset kol, což nikdo moc nepředpokládal. Další souboj by měl Parker odboxovat na galavečeru Joshua-Ruiz, tedy na konci tohoto roku.

Jeho soupeřem se nejspíše stane vítěz dvojice Chisora-Szpilka, kteří si to rozdají 20.7.2019 v londýnské O2 Aréně. Tedy alespoň takto si to plánuje šéf stáje Matchroom Boxing, Eddie Hearn. Podle zákulisních informací se měl Chisora utkat s Parkerem již na začátku tohoto roku, ale z jejich vyjednávání nakonec nic nebylo. „Parker zdrhl, jak děvka. Asi si vzal hodně projímadel a posral se. Nebyl připravený na bitvu, když brečel, že potřebuje víc času.“ – Opřel se do bývalého šampiona pětatřicetiletý Chisora. Pokud rodák ze Zimbabwe zdolá polského válečníka, pak by jsme tady mohli mít hodně zajímavý listopadový, či prosincový souboj.