Parker a Chisora by se mohli v říjnu utkat v odvetě!

Bývalý světový šampión Joseph Parker a Dereck Chisora začali jednání o odvetě, která by se mohla konat v říjnu. Obě strany s duelem souhlasí a bojovalo by se opět o Interkontinentální pás WBO!

Devětadvacetiletý Novozélanďan Joseph Parker (29-2-0, 21 KO) a sedmatřicetiletý Brit Dereck Chisora (32-11-0, 23 KO) se utkali letos 1. května na galavečeru v Manchesteru.

Chisora neustále v zápase tlačil a spoléhal na své tvrdé pověstné bomby, jednou z nich dostal bývalého šampióna v prvním kole do počítání. Ale Parker byl ten, kdo byl v zápase přesnější i když Chisora byl silově lepší, tak technicky byl lepším Parker.

Vyrovnaná bitva došla až do konce předepsaných dvanácti kol a o vítězi museli rozhodnou rozhodčí, který se přiklonili na stranu Novozélanďana a ten tak získal Interkontinentální pás WBO.

Chisora se nechtěl s prohrou smířit a hned po zápase řekl, že chce odvetu. Na to Parker reagoval, že s tím nemá problém. Nyní obě strany potvrdili, že první jednání již proběhla a vše směřuje k odvetě, která by se mohla konat v říjnu .