Papin vs Pejsar v Rusku!

Václav Pejsar má před sebou další ruskou výzvu. V Krasnodaru se postaví domácí hvězdě a bývalému mezinárodnímu šampiónovi organizace IBF! Zápas je vypsán na deset kol!

1.4.2021 – Krasnodar, Rusko
Křížová váha
Aleksei Papin vs Václav Pejsar

Ruská jednička a světová osmička Aleksei PAPIN (12-1-0, 11 KO) a česká dvojka a světová sedmdesátka Václav PEJSAR (15-10-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Třiatřicetiletý ruský bijec Aleksei Papin si v roce 2019 připsal první profesionální porážku, když prohrál v duelu o stříbrný pás organizace WBC s Ilungou Juniorem Makabu z Konga.

Loni v srpnu se mezi šestnáct provazů vrátil v ostře sledovaném ruském duelu s krajanem Ruslanem Fayferem. Fayfer byl v zápase jednoznačně lepší, ale Papin si počkal na příležitost a v šestém kole svého soupeře ukončil.

Pro další boj si vybral českou hvězdu Václava Pejsara, který už jednou Rusko vykradl, ačkoliv rozhodčí byly proti. Pejsar v Rusku boxoval v roce 2019 s domácím Dmitry Kudryashovem, kterého regulérně v deseti kolech spráskal, ale rozhodčí dali body domácímu boxerovi. Následně byly rozhodčí suspendováni na 18 měsíců.

Poté se Pejsar vrátil do ringu loni v červnu na galavečeru v Ústí nad Labem, kde v souboji o český titul ČUBP vyzval Davida Vicenu. Jednoznačný souboj ukončil již v prvním kole a získal pás.

V prosinci v pražské Lucerně se postavil k první obhajobě a do cesty se mu postavil Vasil Ducár. Pejsarovi se zápas nepovedl dle představ a s Ducárem prohrál ve třetím kole. Nyní se vrací a jednoznačně by chtěl v Rusku urvat vítězství pro sebe.


Galerie z přípravy – Aleksei Papin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *