Pacquiao vs Ugas dnes v noci na Sport 1!

Manny Pacquiao a Yordenis Ugas mají odváženo a dnes v noci se poperou o světový titul WBA ve velterové váze! Video z vážení v článku!

DNES – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Velterová váha
Manny Pacquiao vs Yordenis Ugas
Přímý přenos ze soboty na neděli ve 3:00 na Sport 1!

Filipínská jednička a světová trojka “Pac Man” Manny PACQUIAO (62-7-2, 39 KO) a kubánská jednička a světová osmička “54 Milagros” Yordenis UGAS (26-4-0, 12 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul WBA Super!

Vážení
Manny Pacquiao: 66,2 kg
Yordenis Ugas: 66,7 kg

Filipínský šampion osmi váhových kategorií Manny Pacquiao se ve svých dvaačtyřiceti letech vrací po dvouleté pauze a to rovnou do ostře sledované bitvy. Ve dvanáctikolovém titulovém zápase vyzve o sedm let mladšího úřadujícího kubánského šampióna Yordenise Ugase.

„Pac Man“ naposledy boxoval v20. července 2019, kdy dokázal ve vyrovnané bitvě přetlačit na body 2x 115:112 a 113:114 do té doby neporaženého šampióna Keitha Thurmana a získal světový titul WBA super. Na začátku letošního roku mu organizace pás z důvodu nečinnosti odebrala, ale nyní ho může získat zpět. Z důvodu zranění původního soupeře Errola Spence se utká Yordenisem Ugasem.

Ugas získal světový titul WBA loni 6. září, když na body 2x 115:113 a 111:117 po nepřesvědčivém a vyrovnaném výkonu přetlačil amerického boxera Abela Ramose (27-4-2, 21 KO). Následně mu byl klasický pás WBA vyměněn za uvolněný hlavní titul WBA super, který organizace odebrala právě Pacquiaovi z důvodu nečinnosti.

Podle sázkových kanceláří je jasným favoritem legendární Filipínec, na kterého Fortuna vypsala kurz 1,27. Na úřadujícího šampióna je až překvapivě vysoký kurz 4,06.


T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
HARMONOGRAM ZÁPASŮ

Lehká váha – 4 kola
– Mickel Clements vs Eliseo Villalobos
Super střední váha – 6 kol
– Burley Brooks vs Cameron Sevilla Rivera
Těžká váha – 6 kol
– Steven Torres vs Justin Rolfe
Pérová váha – 6 kol
– John Dato vs Angel Antonio Contreras
Lehká váha – 8 kol
– Jose Valenzuela vs Donte Strayhorn
Lehká váha – 10 kol
– Frank Martin vs Ryan Kielczweski
Velterová váha – 10 kol
– Victor Ortiz vs Robert Guerrero
Pérová váha – 10 kol (Americký kontinentální titul WBC)
– Carlos Castro vs Oscar Escandon
Pérová váha – 12 kol
– Mark Magsayo vs Julio Ceja
Velterová váha – 12 kol (Světový titul WBA super
– Manny Pacquiao vs Yordenis Ugas)