Pacquiao vs McGregor již za 3 měsíce!

Mega zápas, který na sebe bezesporu strhne veškerou pozornost se pomalu blíží. Legendární boxer a šampión osmi váhových kategorií Manny Pacquiao a Conor McGregor změří síly v lednu příštího roku!

Leden 2021 – Dubai
Velteroví váha
Manny Pacquiao vs Conor McGregor

Filipínská jednička a světová trojka velterové váhy „Pac Man“ Manny PACQUIAO (62-7-2, 39 KO) a hvězda UFC „Notorious“ Conor McGREGOR (0-1-0) se utkají 

Manny Pacquiao aktuálně drží pás WBA super ve velterové váze, který získal loni v září, když v napínavé a vyrovnané bitvě vybodoval 2x 115:12 a 113:14 do té doby neporaženého Američana Keitha Thurmana (29-1-0, 22 KO).

Od té doby legendární boxer mezi šestnácti provazy nestal. To se ale změní v lednu příštího roku v Dubai, kde se utká s dvojnásobným šampiónem UFC, Irem Conorem McGregorem.

UFC 205

Pro McGregora to bude teprve druhý zápas v boxu. Ten první se datuje do roku 2017, kdy se utkal s jiným legendárním boxerem, Američanem Floydem Mayweatherm. A ním nakonec prohrál v desátém kole technickým KO. Nutno však podotknout, že šampión UFC rozhodně ostudu neudělal.