Pacquiao potvrdil souboj s McGregorem!

Filipínská hvězda Manny Pacquiao potvrdil, že se letos utká s šampiónem UFC Conorem McGregorem. Ten má ještě před sebou souboj s Dustinem Poirierem!

Rok 2021 – Dubai
Velteroví váha
Manny Pacquiao vs Conor McGregor

Filipínská jednička a světová trojka velterové váhy “Pac Man” Manny PACQUIAO (62-7-2, 39 KO) a hvězda UFC “Notorious” Conor McGREGOR (0-1-0) se utkají 

Manny Pacquiao aktuálně drží pás WBA super ve velterové váze, který získal loni v září, když v napínavé a vyrovnané bitvě vybodoval 2x 115:12 a 113:14 do té doby neporaženého Američana Keitha Thurmana (29-1-0, 22 KO).

Od té doby legendární boxer mezi šestnácti provazy nestal. To se ale změní v průběhu letošního roku v Dubai, kde se utká s dvojnásobným šampiónem UFC, Irem Conorem McGregorem.

Pro McGregora to bude teprve druhý zápas v boxu. Ten první se datuje do roku 2017, kdy se utkal s jiným legendárním boxerem, Američanem Floydem Mayweatherm. A ním nakonec prohrál v desátém kole technickým KO. Nutno však podotknout, že šampión UFC rozhodně ostudu neudělal.

Nicméně McGregor má před sebou ještě velmi očekávaný souboj na UFC 257, kde si již příští týden utká v odvetě s Dustinem Porierem. S Poirierem se již utkal v roce 2014 na galavečeru UFC 178 v Las Vegas a byla z toho jasná záležitost. McGregor svého soupeře sestřelil tvrdou levačkou po necelých dvou minutách.

Dustin Porier byl prozatímním šampiónem lehké váhy, když v dubnu 2019 porazil na body krajana Maxe Hollowaye na galavečeru UFC 236 v Atlantě. Následně vyzval šampióna Khabiba Nurmagomedova na kterého ovšem stejně jako McGregor nestačil a ve třetím kole se nechal uškrtit.