Oznámí se v pondělí odveta mezi Furym a Wilderem?

Všichni fanoušci na celém světě se dočkali již oznámení souboje mezi Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO) a Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO). Na jediné, na co teď čekají je ohlášení souboje mezi Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) a Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Oba promotéři, jak Shelly Finkel, tak Frank Warren, se shodli na tom, že souboj by mohl být oznámený v rámci následujícího týdne, což je skvělá zpráva pro fanoušky boxu. Najednou by se tak v nejprestižnější váze objevili až tři vysokoprofilové souboje. Anthony Joshua vs. Jarrell Miller, Dominic Breazeale vs. Dillian Whyte a Tyson Fury vs. Deontay Wilder. Navíc si oba pánové mají co vracet, protože ani jeden z nich neodešel z prvního souboje úplně spokojen. „ Každý kdo viděl tento zápas, tak ví, že jsem vyhrál. Já jsem vítěz. Dali remízu jen proto, že jsem se dostal ve dvanáctém kole na podlahu ringu.“ – Promluvil po zápase „Gypsy King“.

Podle promotéra Shellyho Finkela, který zastupuje šampiona WBC, je takřka vyloučeno, že se duel odehraje 27.4.2019, jak bylo původně v plánu. Ovšem datum 18.5.2019 je velice pravděpodobné. Podle jeho slov, by mělo dojít k ohlášení v rámci následujícího týdne. S tím souhlasí i jeho britský kolega Frank Warren. „ Jsme skoro připraveni. Zbývá nám pár detailů, ale zdá se, že bychom mohli ten duel už v pondělí ohlásit.“ – Poskytl svůj pohled i zástupce obra z Wilmslow. Zatím se také netuší, kde se souboj odehraje. Ve hře jsou pořád dvě místa. New York a nebo Las Vegas. „Bronzový bombarďák“ řekl, že by raději Vegas, jelikož by se tam nemuseli platit daně.