Otto Wallin se chystá také na Americký debut!

V poslední době všichni boxeři těžké váhy směřují na americký kontinent. Nyní se na americký debut chystá i osmadvacetiletý Švéd, který je světovou šestnáctkou, Otto Wallin (20-0-0, 13 KO).

V minulém roce šokoval 197 centimetrů vysoký chasník ze Sundsvallu výhrou nad krajanem a do té doby také neporaženým borcem, Adrianem Granatem. Toto vítězství jej katapultovalo mezi světovou elitu a jako bonus byl pás mistra Evropské unie. Nyní je již mladému Švédovi jeho rodný kraj malý a chystá se na zkušenou do zámoří. Přesněji by se měl objevit na galavečeru 13.4.2019, kde hlavní souboj obstarají dvě dámy a světové šampionky Claressa Shields a Christina Hammer.

Otto Wallin

Pro Wallina půjde taky o první zápas v profesionální kariéře, který neabsolvuje pod promotérskou stájí Sauerland Events. Nově jej totiž zastupuje matchmaker Dmitriy Salita, jenž je napojený na několik promotérských skupin, se kterými spolupracuje. Salita mimo jiné zastupuje i právě Christinu Hammer, či neporaženou těžkou váhu Jermaina Franklina. Ten se na galavečer v Boardwalk Hall objeví také. Wallina při jeho debutu otestuje osmadvacetiletý Američan Nick Kisner.