Otto Wallin: Pokud Wilder porazí Furyho, tak chci část jeho odměny!

Švédský válečník Otto „All In“ Wallin (20-1-0, 13 KO) je přesvědčený, že by měl dostat část výplaty Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-0-1, 41 KO) pokud dokáže v odvetě porazit Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO).

Kdyby devětadvacetiletý švédský válečník a aktuální světová dvaašedesátka těžké váhy Otto Wallin dotáhl zářijovou bitvu s britským obrem Tysonem Furym do vítězného konce, tak by jsme dnes zřejmě neočekávali odvetu manchesterského rodáka s alabamským knockoutérem. Byl to právě totiž rodák ze Sundsvallu, který hvězdnému „Gypsy Kingovi“ roztrhl obočí, které si následně vyžádalo neuvěřitelných sedmačtyřicet stehů. Bývalý světový šampion nakonec bitvu s Wallinem dotáhl do vítězného konce, ale jeho roztržené obočí by mohlo být klíčem právě k vítězství šampiona WBC v ostře sledované odvetě.

„Pokud Wilder bude útočit na to obočí, tak jej nejspíše opět otevře a v takovém případě vyhraje. Rozhodně bych si pak zasloužil část jeho výplaty, protože jsem to byl já, kdo mu dal klíč.“ – Usmívala se švédská jednička těžké váhy a následně nastínila strategii, jenž by mohla na Furyho platit. „Jedna věc je jistá. S Furym nemůžete boxovat, tak jak jste zvyklý. Jeho styl je hodně speciální a nepříjemný. Musíte tomu přizpůsobit svůj styl boje. Ovšem, když se pozorně zadíváte na jeho zápasy, tak zjistíte, že dělá pořád ty samé chyby dokola. Já jsem si připravil skvělou strategii a každý můj krok mu dělal velké problémy. Otevřel jsem mu obočí a nebyl jsem daleko od toho, abych jej porazil.“ – Dokončil svůj rozhovor pro stanici Sky Sports Švéd. Je pravdou, že to byl právě on, kdo byl asi nejblíže tomu, aby Tysona Furyho zdolal, přesto se v tréninkovém kempu Deontaye Wildera neobjevil.