Otto Wallin: Myslel jsem si, že ten souboj zastaví. Chtěl bych odvetu!

Švédský válečník Otto „All In“ Wallin (20-1-0, 13 KO) souhlasí s názorem fanoušků a většiny expertů, že souboj s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) měl být zastaven kvůli vážným tržným ranám na obličeji Brita.

Ve třetím kole otevřel osmadvacetiletý Švéd Otto Wallin obočí svému jednatřicetiletému britskému soupeři. Obrovský kráter, ze kterého proudila krev značil, že duel pro Tysona Furyho může brzy skončit. Ovšem ani po konzultaci ringového sudího s lékařem nebyl souboj ukončen, což hodně těžce nese švédský bojovník, ale i zbytek boxerské komunity, jenž si myslí, že kdyby nebyl v ringu hvězdný Brit, tak duel už by dávno skončil vítězstvím Wallina. „Pokud by někdo jiný utrpěl takové zranění, tak by duel byl zastaven. Nezastavili jen proto, že to byl Fury.“ – Napsal na svůj twitterový účet aktuální král welterové váhy Terence Crawford.

„Opravdu jsem si myslel, že ten souboj ukončí, ale chápu, že to on byl hvězda tohoto galavečera a favorit fanoušků.“ – Rozpovídal se zklamaný rodák ze Sundsvallu. „Nemohli ten duel zastavit a Fury i přes ty brutální tržné rány bojoval dál a bojoval opravdu skvěle. Ovšem kdybych stál proti jinému soupeři, tak už byl duel dávno ukončený. Určitě bych chtěl odvetu, ale neočekávám, že ji nyní dostanu.“ – Dodal sportovně Wallin, který se stal takřka přes noc hodně cenným bojovníkem těžké váhy. Jeho cena na trhu nyní vzroste a jistě ještě dostane šanci ukázat, jestli opravdu patří mezi elitu těžké váhy, protože v sobotní noci ukázal obrovské srdce a skvělou bradu.