Otec Andyho Ruize: Chceme pás Deontaye Wildera. Zničíme ho!

Do světových médií se vyjádřil i otec aktuálního krále těžké váhy a šampiona organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Andres Ruiz Sr., který se rozpovídal o úspěchu svého syna, ale i o potencionálních tužbách do budoucna.

Začátkem tohoto měsíce šokoval Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) celý svět, když v sedmi kolech vyřídil tehdejšího šampiona a krále těžké váhy, Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO). Nyní bude devětadvacetiletého Američana s mexickými kořeny čekat odveta s Britem, ale zatím není známo kde a kdy. To však netrápí jeho otce, který svému synovi bezmezně věří a dokonce věří, že to bude právě jeho potomek, který sjednotí nejtěžší váhovou divizi. „Vyhráli jsme čtyři světové pásy v noci, ve které nám nikdo nevěřil. Pouze nejbližší lidé a tým věřil, že bychom mohli zvítězit.“ – začal své povídání Andres Ruiz Sr..

„Vždy jsme věřili, že si jednou přijdeme pro tituly mistra světa. V případné odvetě bezmezně věřím Andymu. Nemám žádné pochybnosti o jeho vítězství. V prvním souboji jsme měli málo času na přípravu, protože jsme souboj brali na poslední chvíli, jako náhrada. S větším časem na přípravu dorazíme do souboje ještě lépe připraveni. Andy je jako had, který vás hypnotizuje pohledem a najednou zaútočí. Jeho soupeři nevědí, co mají dělat. Kromě Joshuy je zde mnoho soupeřů, se kterými se chceme měřit. Například Tyson Fury, nebo Deontay Wilder. Hlavně Wilder nás zajímá, protože má poslední pás a my chceme sjednotit těžkou váhu. Musíme ho zničit, protože chceme zbývající pás WBC do naší sbírky.“ – Dokončil své povídání otec aktuální krále těžké váhy.