Ostrava bude hostit třetí galavečer organizace RFA!

RFAUž v sobotu 23. července odstartuje organizace RFA svůj třetí turnaj, který se uskuteční v ostravské RT Torax Aréně. K vidění budou opět jak zápasy MMA tak v postoji!

23.7.2022 – RT Torax Aréna
RFA 3
Start v 18:30
Vstupenky na Ticketportal!
Stream na RealSportTV!

Souboje Davida s Goliášem. Tak by se dal charakterizovat hlavní zápas ostravského turnaje mezi Goranem Reljičem a Vojtěchem Garbou. Zkušený Goran, který je veteránem UFC a bývalým šampionem KSW se postaví proti domácímu Garbovi, pro kterého to bude životní šance vyletět ve světovém žebříčku.

Hlavním zápasem v postoji bude český souboj mezi Brichtou a Rajnochem. Domácí Rajnoch je po výhře v prestižní ruské organizaci ACA, kde v druhém kole po krásném koleni porazil soupeř na technické KO. Jako domácí tak vyzve českou hvězdu Lea Brichtu, který je na vlně šesti výher v řadě a z všechny dokázal ukončit před limitem. Souboj se bude odehrávat v postoji pod pravidly Real Fight, čili lidé se budou moci těšit na kvalitní přestřelky.

RFA 3

Po cenném skalpu Milana Ďatelinky se postaví Nenad Avramovič proti dalšímu domácímu fighterovi Davidu Hoškovi. Avramovič umlčel celou NTC arénu, když v prvním kole gilotinou ukončil Ďatelinku. David Hošek je na vítězné vlně a jeho poslední prohra byla právě proti Milanovi Ďatelinkovi. O extra motivaci má David Hošek postaráno. „V případě výhry půjde další zápas o titul“. Tak znělo vyjádření promotéra Borise Marhanského na adresu Hoška. Uvidíme tedy jak se český zápasník popasuje se srbskou výzvou.

Postojové zápasy slibují parádní přestřelky. Jakub Benko jde do
dalšího boje. Jeho zápasy zaručují dech beroucí přestřelky. Po té co si vysloužil ocenění za zápas večera ho čeká vítěz světového poháru WAKO K1, Pavel Šach.

RFA 3

V postoji se představí také boxer Robert Racz v souboji s
Ostravskou legendou Lukášem Tvrdým. Další souboj generací uvidíme také v souboji Igora Daniše s Davidem Dvořáčkem.
Pod pravidly MMA se představí i 85 lehké váhy Lutterbach, mladý
talent Herajn, Josef Jaloviar a mnoho dalších. Premiérově uvidíme zápas pod pravidly Real Boxing (box v malých rukavicích), ve kterém se představí Martin Prázdný a Aleksandre Gogoladze.